Imagini pentru logo centenar,Imagini pentru logo centenar
CONCURSUL REGIONAL DE FIZICĂ
TOPFIZ 2018 - Memorial „MIRCEA CĂLUȘERIU"
REPARTIZAREA ELEVILOR PE SĂLI
Nr.crt. Nume prenume elev Clasa Unitatea de învățământ  SALA
1 Bindea Mihai VII Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 25
2 Bughiu George VIII Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 25
3 Ciornei Dragoș VII Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 25
4 Dumitrache Ana VIII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 25
5 Horotan Tudor Sorin VII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 25
6 Frâncău Patricia VIII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 25
7 Ilieșiu Anne VII Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 25
8 Ghergheles Mihai George VIII Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 25
9 Ioniță Sebastian Filip VII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 25
10 Grava Bianca Adelina VIII Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 25
11 Iorga George VII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 25
12 Horea Mara VIII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 25
13 Lazea Alexia Daria VII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 25
14 Lohan Larisa VII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 25
15 Man Anca VII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 25
16 Palaghia Ioana Teona VII Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 25
17 Sârbu Maria Laura VII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 25
18 Șandru Diana VII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 25
19 Terec Irina VII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 25
20 Tomole Alexia Irina VII Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 25
21 Tuduce Sergiu VII Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 25
22 Ureche Rafael VII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 25
1 Alexa Tabita IX Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 21
2 Bud Mara IX Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 21
3 Burian Ruxandra IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
4 Cornoc Darius IX Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 21
5 Cornoc Roland IX Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 21
6 Crișan Bianca IX Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 21
7 Cseke Stefan IX Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 21
8 Dobra Sofia IX Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 21
9 Gherman Tudor  IX Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 21
10 Guzu Cristiana IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
11 Lazea Darius IX Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 21
12 Mecea Corina Maria IX Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 21
13 Mihai Eduard IX Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 21
14 Nuț Daria IX Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 21
15 Oniga Mihai IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
16 Pălincaș Mihai Andrei IX Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 21
17 Pop Sebastian IX Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 21
18 Roșu Radu Gabriel IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
19 Sima Mario Robert IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
20 Szöllősi Tamás Géza IX Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 21
21 Șteopoaie Vlad IX Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 21
22 Vereș Florian IX Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 21
1 Avram Adelina X Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 15
2 Biriș Erik Marius X Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 15
3 Cadar Andrei X Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 15
4 Ciceo Andrei X Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 15
5 Cotor Andrei X Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 15
6 Dans Daniel Vasile X Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 15
7 Herzal Radu X Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 15
8 Ilieș Radu X Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 15
9 Marcu Călina Ruxandra X Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 15
10 Maxim Sonia Roberta X Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 15
11 Mihalachi Daria X Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 15
12 Popan Cosmin VIII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 15
13 Păușan Dragoș Horia X Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 15
14 Potfălean Andrei VIII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 15
15 Pop Alex Nicolae X Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 15
16 Serban Elena VIII Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 15
17 Slavoia Alex X Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 15
18 Șanta Steluța X Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 15
19 Șerban Maria X Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 15
20 Șichet Andrei VIII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 15
21 Toader Rareș X Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 15
22 Vaida Filip X Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 15
1 Ardelean Andrei XI Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 20
2 Arteni Dan XII Colegiului Național „Mihai Eminescu”  Satu Mare 20
3 Berbecariu Crina XI Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 20
4 Botezan Bogdan XI Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
5 Căinap Maria XI Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
6 Cîmpean Flavia XII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
7 Cenan Horea XI Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
8 Cristea Andrei XII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
9 Dari Tamás XI Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 20
10 Ghișa Remus XII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 20
11 Lazar Mihnea XI Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 20
12 Margin Petrișor XI Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 20
13 Moldovan Nicolae XI Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 20
14 Olăhuț Alexandra XII Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 20
15 Mureșan Vlad XI Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 20
16 Sava Bogdan XII Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 20
17 Nicolaescu Tudor Gabriel XI Colegiului Național „Gheorghe Șincai”  Baia Mare 20
18 Toderaș Silvia XII Colegiul Național,,Emil Racoviță" Cluj-Napoca 20
19 Pavaluc-Gal Miriam XI Colegiului Național „Liviu Rebreanu” Bistrița 20
20 Țurcaș David XII Colegiul Național „SILVANIA”  Zalău 20
21 Sabau Florin Vlad XI Colegiul Național,,Emanuil Gojdu" Oradea 20